شرکت آسانسور و پله برقی اوج آسمان


شرکت آسانسور و پله برقی اوج آسمان درسال 1382 به مدیر عاملی محمد صالح استکی از درون مجموعه ای از شرکت های فعال در صنعت آسانسور و پله برقی کشور متولد شده است. بنیانگذاران شرکت جمعی از کارشناسان و مهندسان در رشته های مکانیک و برق ساختمان با بیش از دو دهه سابقه فعالیت های علمی و اجرایی می باشند که ایجاد تحولی بنیادی در صنعت آسانسور و پله برقی ایران همگام با دانش و فن آوری روز دنیا هدف مشترک آنها است. تخصص مهندسین ما ایجاد فضایی زیبا و دلنشین در آسانسورهایی با تزيینات استیل و ام دی اف و علاوه بر آن فضا سازی و طراحی بیرونی منحصر به فرد در آسانسورهای نما شیشه ای یا همان پانورامیک می باشد، چنانکه فضای بیرونی آسانسور را به نمایی خیره کننده تبدیل می نماید. اهم فعالیت های شرکت آسانسور و پله برقی اوج آسمان:

طراحی و تهیه نقشه های اجرایی انواع آسانسورهای کششی و هیدرولیکی برای آپارتمان ها و برج های مسکونی، اداری، تجاری با کاربردهای مسافربر، ماشین بر
استفاده از سیستم های محرک بدون گیربکس (Gearless) و اجرای آسانسورهای بدون موتورخانه و طراحی انواع پله برقی برای مرکز تجاری
طراحی انواع آسانسورهای خاص با درجه حفاظتی بالا و ضد انفجار برای کارخانجات سیمان، پالایشگاه ها و پتروشیمی ها، آسانسور های کارگاهی و استفاده از سایر تکنولوژی های مدرن در برنامه هر روزه بخش طراحی این شرکت قرار گرفته است.
فروش و نصب انواع درب آسانسور تمام اتوماتیک تلسکوپی و سانتریال و نیمه اتوماتیک لولایی.
OWJمحصولات شرکت اوج آسمان

قطعات آسانسور

قطعات آسانسور

برندهای اصل

قطعات آسانسور


قطعات آسانسور مثل موتور، شستی، درب، وزنه تعادل، سیم بکسل و دیگر قطعات مورد نیاز برای راه اندازی

توضیحات بیشتر
قطعات پله برقی

قطعات پله برقی

برندهای اصل

قطعات پله برقی


انتخاب قطعات پله برقی با کیفیت از مهمترین مراحل برای اجرای یک پله برقی استاندارد است که در بسیاری از مواقع

توضیحات بیشتر
موتور پله برقی

موتور پله برقی

برند اصل

موتور پله برقی


موتور پله برقی که نقش جابجایی استپ های پله برقی را دارد، برای مهندسان صنعت پله برقی بسیار اهمیت دارد

توضیحات بیشتر
موتور آسانسور

موتور آسانسور

برند اصل

موتور آسانسور


کاربرد این قطعه کشش وزن کابین و اجسام داخل کابین است که اگر به درستی انتخاب و یا نصب نشود پیامدهای فجیهی دربر دارد

توضیحات بیشتر
درب لولایی آسانسور

درب آسانسور

برند اصل

درب لولایی آسانسور


دومین نوع از انواع درب آسانسور درب لولایی است که باید توسط خود مسافر جهت ورود و خروج، باز و بسته شود. این نوع درب معمولا در اداره حات ها و کارخانه جات مورد استفاده قرار میگیرد.

توضیحات بیشتر
درب اتوماتیک آسانسور

درب آسانسور

برند اصل

درب اتوماتیک آسانسور


انواع درب های اتوماتیک عبارتند از: درب های گیوتینی یا همان عمود بازشو که برای آسانسورهای باری مورد استفاده قرار میگیرند، درب های سه تیکه از کنار بازشو، درب های

توضیحات بیشتر
شستی آسانسور

شستی آسانسور

برند اصل

شستی آسانسور


شستی های ورود و خروج آسانسور در برندها و تنوع زیادی دارند که همان طور از اسمش پیداست کلید ورود و خروج مسافران از آسانسور است

توضیحات بیشتر
دستگیره آسانسور

دستگیره آسانسور

برند اصل

دستگیره آسانسور


دستگیره داخلی آسانسورها در طرح های متنوع ای است که برای حفظ تعادل مسافران داخل کابین مورد استفاده قرار میگیرد

توضیحات بیشتر
سنگ کف کابین

سنگ کف کابین

برند اصل

سنگ کف کابین آسانسور


سنگ کف کابین آسانسور را طراحان و معماران داخلی انتخاب و به سازندگان کابین آسانسور پیشنهاد می دهند که معمولا با سنگ کف لابی و راه روها هم طرح هستند

توضیحات بیشتر
آسمان مجازی

آسمان مجازی

برند اصل

آسمان مجازی


یکی از ابزارهایی که باعث زیبایی و حس آرامش در داخل کابین آسانسور می شود سقف های طرح داری هستند که به شکل آسمان روز و شب و یا در طرح های مختلف ساخته شده اند

توضیحات بیشتر
کابین آسانسور

کابین آسانسور

کابین با کیفیت

کابین لوکس آسانسور


کابین سازه های مکعب گونه است که اجسام و مسافران را در طبقات جابجا می کنند. ابعاد کابین متناسب با نوع آسانسور، طراحی و پیاده سازی می شود

توضیحات بیشتر

OWJبخشی از پروژه های انجام شده

بیمارستان ساسان (بلوار کشاورز)

برج نسترن (سعادت آباد)

مجتمع اداری و تجاری سبحان (لاله زار نو)

مرکز جراحی زنان و زایمان آذر (خیابان ولیعصر)

برج نگین (سعادت آباد)

مرکز جراحی بهگر توان (خیابان آزادی)

مجتمع اداری و تجاری ولیعصر(خیابان ولیعصر)

و ده ها پروژه های مسکونی و اداری دیگر

قابل دسترس در تمامی نقاط کشور


این شرکت با ارائه خدمات خود در تمامی نقاط کشور و به دلیل تنوع و کیفیت بسیار بالای قطعات آسانسور و قطعات پله برقی خود برای استفاده در صنایع آسانسور و پله برقی جهت فروش مستقیم قرار داده شده است. تمامی فرایند تامین در شرکت اوج آسمان توسط کارشناسان واحد کنترل کیفی بازرسی شده تا از انطباق محصول با استاندارد مربوطه اطمینان حاصل گردد.
اوج آسمانخط مشی شرکت اوج آسمان


از مجهزترین شرکتهای آسانسور و پله برقی در تهران


جلب رضایت مندی صد در صدی مشتریان


شرکت آسانسور و پله برقی اوج آسمان خط مشی خود را در انواع بازرسی های فنی در زمینه نوع آسانسورها، نوع پله برقی ها، نوع قطعات استفاده شده در آسانسور و پله برقی، انواع تست های عیب یابی، بازرسی محصولات قرار داده. همچنین براساس رعایت قوانین و الزامات کیفیت، ایمنی، بهداشت و زیست محیطی سیستم مدیریت یکپارچه را مستقر نموده. هدف اصلی و سیاست کیفی شرکت، اصل قرار دادن نیازمندیهای حال و آینده مشتریان جهت فراهم نمودن رضایت و اعتماد آنان در عرضه کلیه خدمات و فعالیت های شرکت می باشد و در این راستا خود را متعهد به اجرای تمام تعهدات خود میداند. شرکت اوج آسمان خود را موظف به موارد زیر می داند:

1- رعایت اصول ایمنی در هنگام نصب و پس از نصب

2- توسعه خدمات شرکت با هدف افزایش سهم بازار در جهت افزایش رضایت مشتریان

3- جلب رضایت صد در صدی مشتریان از استقرار و بهبود مداوم سیستم مدیریت ایمنی شرکت

4- اجرا و راه اندازی به موقع تمامی قطعات مورد نیاز مشتریان

5- افزایش کیفیت خدمات بازرسی و عیب یابی

لذا مدیریت شرکت خود را متعهد به اجرای تمامی وظایف خود می داند همچنین با تشکیل جلسات بر مبنای رعایت استانداردهای روز دنیا در صنعت پله برقی و آسانسور، تمامی استانداردها را رعایت نماید.
شرکت آسانسور و پله برقی اوج آسمان


ادعا نمی کنیم بهترینیم، اما افتخار می کنیم بهترین ها ما را انتخاب می کنند


قطعات پله برقی


قطعات پله برقی که در صنعت پله برقی استفاده میشوند عبارتند از استپ, رولرها, سلونوئید, نیول چین, مگنت ترمز, هندریل, زنجیر استپ چین, پی ال سی, پمپ روغن و سنسور هندریل می باشد که کاربرد هر یک از آنها به شرح زیر می باشد:

قطعات پله برقی

استپ پله برقی

استپ پله برقی ها به دو صورت ساخته می شوند، یا یک تکه اند یا چند قطعه اند. پیشنهاد شرکت اوج آسمان برای انتخاب استپ، استپ های آلومینیومی است چرا که در برابر وزن و بار و ضربات احتمالی از استحکام بالایی برخوردار هستند.

جنس: استیل و آلومینیومی

پهنا: شصت، هشتاد و صد CM

برند: شیندلر

استپ پله برقی

سلونوئید پله برقی

این قطعه از پله برقی

جنس: فلزی، پلاستیک سخت

برند: lksdl

سلونوئید پله برقی

رولرهای پله برقی

دستگیره های آسانسور برای به حرکت درآمدن (روی شیشه بالستریت) نیاز به این رول ها دارند، نیروی لازم برای این حرکت چرخشی را از گیربکس (محورهای اصلی) می گیرد. نوع حرکت این سیستم اصطکاکی است یعنی نیروی وارد شده از محورهای گیربکس به رولرهای غلتکی وارد و منجر به نیروی اصطکاکی می شود که باعث به حرکت درآوردن هندریل می شود.

جنس: پلاستیک سخت شده و نشکن، فولاد سبک

برند: شیندلر، کانه، اوتیس، فوجی، هیوندا

رولرهای پله برقی

نیول چین پله برقی

هندریل ها در قسمت ابتدایی و انتهایی پله برقی (چون منحنی شکل است) بیشترین تماس و اصطکاک را دارند به همین خاطر از نیول چین ها برای کمتر شدن اصطکاک و برگشت هندریل و عدم سرو صدای جیر جیر مانند استفاده می کنیم.

جنس: شیندلر، کانه، اوتیس، فوجی، هیوندا

ابعاد: 878

برند: lksdl

نیول چین پله برقی

مگنت ترمز پله برقی

در مواقع ضروری که نیاز به ترمز و قطع پله برقی است، این قطعه فعال می شود. به دو گونه فعال می شود، یکی به صورت دستی ( شستی قرمز رنگ)، دیگری در مواقعی که خطایی ( به اصطلاح ارور) صورت گیرد که تا وقتی این خطا برطرف نشود ترمز هم فعال است، مورد آخر اینکه ممکن است جسمی ناخواسته وارد استپ ها شود و یا بار زیادی و سنگینی روی پله وارد شود که منجر به فعال شدن ترمز پله برقی می شود.

جنس: بدنه چدنی و فلزی

مگنت ترمز پله برقی

پی ال سی پله برقی

جهت هندل و کنترل کردن ( به صورتی که بتوان برنامه ریزی داشته باشد) قطعاتی مثل موتور، استپ، میکروسوییچ ها، هندریل و ... از plc یا برد استفاده می کنیم. این قطعه را هسته ی مرکزی و فرمان یک سیستم کنترلی می دانند زیرا بستگی به نوع نیاز محیط اجرایی، برنامه ریزی می گردد. راه های ارتباطی دیگر قطعات با پی ال سی ها از طریق پورت های ورودی و خروجی هایی که در این قطعه تعبیه شده است امکان پذیر است. این پورت ها بستگی به تعداد وردی و خروجی و تعداد شمارنده ها، مقدار رله ها، تعداد تایمر، آنالوگ و دیجیتال بودن، میتوان دسته بندی و شناسایی کرد. با پیشرفت تکنولوژی در صنعت اینترنت اشیاء و برنامه نویسی مخصوص قطعات الکترونیکی و مکانیکی، می توان برای پی ال سی ها هم بنا به نیاز پروژه برنامه مورد نظر را طراحی و اجرایی کرد.

جنس: بدنه پلاستیک سخت و فلزی

پی ال سی پله برقی

زنجیر استپ چین پله برقی

زمانی که موتور پله برقی شروع به کار می کند وآماده حرکت دادن پله ها (استپ) هستند، نیرویی به زنجیر استپ وارد می کنند که منجر به حرکت پله های، پله برقی می شوند. بنابراین زنجیر استپ چین نیروی محرکه از موتور را به استپ ها وارد می کند و منجر به حرکت پله ها می شود. خود این زنجیر استپ از دو قطعه لینک زنجیر و رولر ساخته شده است.

جنس: فولاد سبک و نشکن

برند: شیندلر، کانه، اوتیس، فوجی، هیوندا، فتحی

زنجیر استپ چین پله برقی

ورودی هندریل پله برقی

حرکتی صاف و منظم در راستای حرکت استپ ها از وظایف این قطعه است که در دو طرف پله برقی در بالای قسمت کششی موتور قرار دارند. دیگر وظایف این قطعه هدایت هندریل ها برای چرخیدن به تمام قسمت دستگیره پله برقی است.

جنس: آهنی، پلاستیک سخت

برند: کانه، کوکی، شیندلر

ورودی هندریل پله برقی

پمپ روغن پله برقی

یکی از مواردی که باعث افزایش عمر و عملکرد بهتر پله برقی می شود، پمپ روغن و روش درست روغنکاری است. پمپاژ روغن به زنجیر و زنجیر هندریل توسط شیلنگ و فرچه مخصوص صورت می گیرد. معمول ترین روغن ها برای استفاده در این قطعه، فسفات اسید، روغن گیاهی، فلروکربنها و سیلیکونی است که باید به درصد غلظت آنها توجه داشت.

جنس: بدنه پلاستیک سخت شده

پمپ روغن پله برقی

سنسور هندریل پله برقی

یکی از دلایل توقف پله برقی عمکرد صحیح ین قطعه در مواقع که هر نوع اختلالی باعث شود تا از حرکت یکنواخت خارج شود (اگر دست یا شیئ از جانب مسافر وارد هندریل شود) شود، این سنسور فعال می شود.

جنس: آهنی و پلاستیک سخت شده

سنسور هندریل پله برقی